روزهای دو نفره


Image hosting by IMGBoot.com

 

باید اعتراف کنم ؛ وقتی به پایان روزهای دو نفره نزدیک می شدم - روزهایی که بعد از ٧ سال ، به دونفره بودنشان عادت کرده بودم  - بغض گلویم را می فشرد . نمی خواستم نا شکری کنم ، اما خوب می دانستم که بعد از ورود پسرک ، هیچ چیز مثل گذشته نخواهد بود .

این روزها اما ،  من در زمان حال زندگی می کنم . نه دغدغه فردا را دارم و نه حسرت گذشته . این روزها ، روزهای زندگی مال من است . انگار با تولد پسرک من نیز متولد شده ام .

روزهای سه نفره ی زندگیم زیباست . تنها چیزی که ناراحتم می کند این است که روزهای تعطیل ، مال ما سه نفر نباشد .

پ.ن: عکس فوق ، پنجره ی رو به نخلستان شاه نشین ، آتشونی ، گرمه .

/ 9 نظر / 9 بازدید
آذرخش

سلام امیدوارم سه نفری بهتون خوش بگذره و روزهای خوبی داشته باشین و آروم آروم چهار نفره و پنج نفره و .... بشید

عادل

مختصات کل زندگی تغییر می‌کند ... دیگر کل فضا و خواسته ها و تصمیمات تحت تأثیر حضور همایون عزیز است ... امیدوارم روزها و لحظات شادی در انتظارتان باشد ... در کنار هم.

منــــــــــوتنهــــــــــایی

___________________-------- _________________.-'.....&.....'-. ________________\.................../ _______________:.....o.....o........; خیلی قشنگ بوود ______________(.........(_............) _______________:.....................: ________________/......__........\ _________________`-._____.-'... ___________________\`"""`'/ __________________\......,...../ _________________\_|\/\/\/..__/ ________________(___|\/\/\//.___) __________________|_______| موفـــــــــــق باشی ___________________)_ |_ (__ ________________(_____|_____ سلام:واقعا عالی بود خیلی خوب است. منم یک وبلاک تازگی ها درست کردم به نام منـــــــوتنهــــــــایی است اگه دوست داشتی یک سری هم به این وب سایت بزن آدرس شوزیر مینویسم فقط نظر یادت نره وقتی رفتیپ www.mano-tanhaeee.blogfa.com منتظرم

رها

سلام عزیزم. روزهای یک نفره یک مزه داره دو نفره یک مزه سه نفره یک مزه ... آدم همیشه دلش برای "اون روزها" تنگ میشه. [گل]

رها

پسرک که خوبه؟ بزرگ وتپل شده؟ پس مادر شدن لذت بخشه. [چشمک] یادم می مونه. [لبخند]

پویا

سلام برای هر سه نفرتان سلامتی و سعادت ارزومندم ضمنا تولد فرزندتان را تبریک می گم [گل][گل][گل] قدمش میمون و مبارک[گل]

shima

سلام مهدخت جان. قدم نو رسیده مبارک. من از تجربه خودم میگم (البته هنوز بچه ندارم)، اما اینو بدون که زندگی‌ مقاطع مختلف داره، هر کدومش به جای خودش قشنگ و دوست داشتنی هست. مطمئن هستم جمع ۲ نفرتون با حضور کوچولو رنگ و بوی دیگه میگیره. جائی‌ خوندم نوشته بود که "آدم با هوش کسی‌ هست که خودشو زود با شرایط وفق بده". مطمئنم تو هم همینطور هست. راستی‌ خیلی‌ وقت می‌شه به وبلاگ من سر نزدی، بیا خوشحال میشم.

رها

سلام. خوبی؟ نی نی چطوره؟ حسابی سرت شلوغ شده ها، مهدخت جان. کوچولو همه وقتت رو پر می کنه. از طرف من هم ببوسش. [گل]

شاتوت خانوم

به این فکر کن که قراره شادی جدیدی رو در زندگی دو نفره تون تجربه کنی!این عالیه