کلمات فروتنانه

ممکن است همسرتان تقاضایتان را برآورده کند اما از روی ترس یا هر احساسی به جز عشق . پس درخواست فروتنانه امکان تجلی عشق را خلق می کند در حالیکه تحکم این احساس را از بین می برد .

-------------------------------------------------------------------------------------------

تا اینجا در مورد چند تا از لهجه های زبان اول عشق بحث کردیم .

اگر شما زن یا مردی نیستید که زبان اصلی عشقتان استفاده از کلمات باشد اما فکر می کنید که این زبان عشق همسرتان است دفترچه ای با عنوان « کلمات تاییدآمیز» درست کنید و هرگاه مطلبی می خوانید یا می شنوید کلمات تاییدآمیز آن را یادداشت کنید . بعد از مدتی لیست بلند بالایی در اختیار دارید که برای ابراز عشق به همسرتان می توانید از آن استفاده کنید .

حتی ممکن است بخواهید غیرمستقیم چیزهای مثبتی درباره او بگویید . یعنی زمانی که او حضور ندارد . بالاخره کسی این حرفها را به گوش او می رساند . یا در حضور دیگران از او تعریف کنید . در این صورت در این افتخار با همسرتان شریک می شوید . همچنین می توانید بصورت مکتوب کلام تاییدآمیزتان را برایش بنویسید . این کار این حسن را دارد که بارها و بارها می توان آن را خواند .

و هزاران راه دیگه که خودتون بهتر می تونید کشفش کنید . در پست بعدی زبان دوم عشق رو به شما دوستای خوبم معرفی می کنم . 

/ 10 نظر / 31 بازدید
هما

سلااام.. منم آپم دوست دارم بیای[گل]

پويا

سلام /خدا را شكر كه چنين فكر مي كنيد اري دوست خوبم اگر همه اينگونه فكر كنند هرگز زلال جويباران گِل نمي شد به اميد اين چراغ عشق فرا راه زندگي شما باشد اري به لطافت گلها با عشق خود صحبت كنيد دنيا خيلي عمرش كوتاه است قدر لحظه هاي با عشق بودن را بدانيد موفق باشيد

یاسین

سلام. چه نوشته های دلنشین و آموزنده ای دارید. ای کاش مردم ما بتونن یک روزی به آموزش برای زندگی اعتقاد بیشتری پیدا کنند. کار با ارزشی انجام میدین. امیدوارم که همیشه موفق باشید به خاطر کامنت هم ممنونم.

مجيد

سلام یه پیشنهاد دارم اگه کمی هم تحلیل یا برداشت خودت را چاشنی وبلاگت کنی به نظرم جالب تر بشه موفق باشی

مهدی

احسنت کاش همه واقعا عمل کنند

پويا

سلام//متشكرم كه لطف كرديد وحقير را در حاشيه قاب توانمند ودلرباي خود قرار داديد از عشق گفته ايد با اجازه چند جمله ناقص تقديم مي كنم واميدوارم هميشه در راه عشق قلم بزنيد(خيلي سخته تو خيال خودمون فرض كنيم /كه واسه عاشق شدن هم يه دلي قرض كنيم/خيلي وقته كه يواش پنجره رو وا مي كنم /خيلي سخته دزدكي ترو تماشا مي كنم /خيلي وقته زير پاي بي دلان ،حرف دله /خيلي سخته اون همه دل زير اين پاها وله/...............)قسمتي از نوشته ي (حرف دل)از سروده هاي جديد حقير بود كه تقديم شد با ذكر منبع وماخذ در جاي ديگر مجاز است وبا افتخاري براي من كه شما درصفحه ي دل حقير لينك شديد

زينب

سلام. علی زبان عشقش کلامی هم هست. اما تا جایی که من میدونم همه کلامها ر دوست داره.[چشمک]