مالزی نامه (قسمت 1)

القصه ، تا ظهر کارهای باقیمونده رو انجام دادم و با همه خواهرا تماس گرفتم و خداحافظی کردم . احسان هم که رفته بود کارهای شرکت رو به بچه ها بسپره تا ساعتای 2 اومد . ناهار رو با مامان و بابا خوردیم و بعد هم مامان و بابای احسان و امیر اومدن دنبالمون تا ما رو ببرن فرودگاه .

بعد از رد شدن از زیر قرآن و خداحافظی با مامان و بابا و رویا و محسن آقا و علیرضا با یه کوله بار از دعاهای مامان راهی شدیم و مامان با چشمای همیشه نگرانش پشت سرمون آب ریخت .

 قسمت پروازهای خارجی فرودگاه خیلی شلوغ بود . برای اینکه مزاحم مامان و بابای احسان نشیم خداحافظی کردیم و بعد از پرداخت خروجی که نفری 25000 تومان بود ، کوله ها رو تحویل دادیم .

 داخل سالن ترانزیت که رفتیم ، آقای پاکدوست (لیدر تورموج آبی) رو با لباس ورزشی آدیداس مشکی قشنگی دیدیم . آقای پاکدوست اطلاعات ارزنده ای در مورد مالزی به ما داده بود . بعد از سلام و احوالپرسی با ایشون منتظر موعد پرواز شدیم .

 بالاخره زمان پرواز فرا رسید و همه مسافران به سمت در ورودی هجوم بردند .

جلوی در ورودی هواپیما ایرباس A400-330 مهماندارهای زیبا با کت و دامن و کلاه زرشکی و چهره ای خندان به استقبالمون اومدند و ما داخل شدیم و روی صندلیهامون نشستیم .

جالب اینجا بود که صندلی من و احسان کنار هم نبود (صندلیهامون در یک ردیف اما هر دو کنار پنجره بود ) . چون توی Q miles Club (کلوبی که مسافران Qatar Air Ways عضو اون میشند و از امکانات ویژه ای استفاده می کنند) هر دومون گزینه ای که دوست داریم کنار پنجره بشینیم رو علامت زده بودیم و اونا دیگه کف دستشونو بو نکرده بودند که ما دوست داریم اول کنار هم باشیم بعد کنار پنجره . بالاخره با دوستان بغل دستی جابجا شدیم و کنار هم نشستیم و البته من کنار پنجره نشستم !!. از قضا آقای بغلی هم لیدر یکی از تورها بود . در واقع در مالزی دانشجو بود ، اما با یکی از تورها همکاری میکرد و راهنمای آنها بود . ازش در مورد جشنهای و رژه های مخصوص عید چینی ها پرسیدم که اصلا راجع بهش چیزی نمی دونست و فقط اطلاعاتی در مورد جاهای تفریحی که خودمون ته و توی همشونو قبلا در آورده بودیم بهمون داد و شمارشو داد تا اگه ما خواستیم در تورهای شهری اونها شرکت کنیم.

در طول پرواز اتفاق خاصی نیفتاد . فقط یک بار هواپیما شروع به لرزیدن کرد و مهماندارها با حالت دستپاچگی گفتند کمربندامون و ببندیم . اما به لطف خدا هیچ اتفاقی نیفتاد . وقتی که بالای خلیج همیشه فارس رسیدیم ، هوا کاملا تاریک شده بود و چیزی که از همه بیشتر خودنمایی میکرد چراغهای کشتیها و مشعلهای گاز و نفت بود که زیبای خاصی به دریا می بخشید .

 بعد از گذر از خلیج ، به فرودگاه قطر رسیدیم . فرودگاه شیک و قشنگی بود و از تمیزی برق می زد و مثل سایت و لباسهای مهماندارها همه چیز زرشکی بود .

ادامه دارد...نیشخند

/ 3 نظر / 28 بازدید
مرتضی

سلام عالي بودتبريك ميگم ولي به پاي وب من نمي رسه شوخي كردم تازه آپ كردم يه سري بزنيد

سحر

عالی خیلی عالی بود ....دوست داشتی به کلبه محقر منم سر بزن خوشحال میشم امیدوارم روز خوبی داشته باشی روز خوش[گل]

زینب

سلام عزیزم. اگه میدونستم اینقدر جالبه زودتر شروع میکردم به خوندنش. [گل][گل][گل]