من و خوابهایم

این روزها که اصلا تلویزیون نگاه نمی کنم ( چه بیگانه و چه خودی ! ) ذهنم از هیچ واقعه ای تاثیر نمی گیرد . در ادامه خوابهایم دیشب م.ه.د.ی ک.ر.و.ب.ی را می دیدم که پارچه بلند و سیاهی را به دستمان داده , دستهایش را پشتش گره کرده و به ما می گوید چطور این پارچه را بالای سرمان بگیریم .

این بار باید به عزای چه بنشینیم , نمی دانم .

/ 20 نظر / 34 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Ashke Mahtab

سلام. نمیدونم چی بگم راجع به این پستتون. حالتون خوبه؟ زور دلتنگی بیشتر از غرور و سماجت من بود.من برگشتم.خوشحال میشم بهم سر بزنید.فعلا.

زینب

سلام مهدخت جان. کجایی خانم؟

MARY M

BAAAAAAAAAAAAAAH HALE SHOMA?? NEMIBINEMETUNAAA;-) VA DELTANG:xxx

سپیده

سلام خانوم کم پیدایین؟ باید به عزا بنشینیم دیگه مادر....

ریحانه

سلام دوستان عزیز . واقعا خسته نباشن راتش من می‌خواهم به مردم به خصوص به مادران عزیز کمک کنم . من حدود چند ماه پیش با یک موسسه آشنا شدم به نام موسسه مادران امروز و واقعا تونست روی من تاثیر مثبت بذاره و منی که یک مادر و همسری هستم تونستم کمی زندگیم رو تغییر بدم و بهتر کنم . این موسسه یکسرس کلاس‌هایی داره که همه می‌تونند ازش استفاده کنند در ضمن این موسسه یکسری کتاب انتشار کرده که من اسم چندتاییش رو براتون می‌نویسم . ارتباط‌کلامی- چه‌كنيم تا حرف همديگر را بهتر بفهميم ؟ زمينه‌هاي تربيت - خانواده چه نقشي در پرورش فرزند دارد؟ رفتار مناسب - چگونه با فرزند خود رفتار کنیم؟ رشد و محيط - چه كنيم تا محيط خانواده براي پرورش فرزند بهتر شود ؟ تنبیه - چگونه بدون تنبیه تربیت کنیم ؟ فرصت آفرینی- چگونه مي‌توانيم وقت‌خوبي را در كنار فرزند بگذرانيم؟ رفتار قاطعانه- مفهوم قاطعیت در رفتار با فرزند چیست؟ این هم آدرس و شماره تلفن این موسسه است آدرس : تهران – خیابان ولیعصر – بالاتر از شهید بهشتی – کوچه‌ی دل افروز – پلاک 26 جدید تلفن :88715424 و 88728317

زینب

یک ماه بیشتره که ننوشتی ... هر جا هستی مراقب خودت باش. [گل]

مهدی

کجایی ییییییییییییییییید؟![گریه]

سحر

چرا نیستی پس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ashke Mahtab

سلام. فکر نمیکنید غیبتتون طولانی شده باشه؟