انواع شخصیت

بسیاری از اوقات شخصیت بحرالمیت با شخصیت نوع وروره جادو ازدواج می کند . علت این است که در اولین قرار ملاقات این دو زوج جالبی را تشکیل می دهند و در وتخته کاملا با هم ججور می شود . اگر شما بحرالمیت هستید اصلا لازم نیست فکر کنید که چطور سر صحبت را باز کنید . زیرا او تمام مدت حرف خواهد زد و شما وقتی به خانه برمی گردید با خودتان می گویید " عجب آدم خارق العاده ای " . و اگر وروره جادو باشید باز اوقات خوبی را خواهید داشت چون بحرالمیت ها بهترین شنوندگان دنیا هستند و شما وقتی به خانه برمی گردید با خودتان می گویید " عجب آدم خارق العاده ای" .

اما پس از 5 سال وروره جادو با خود می گوید : من 5 سال با او زندگی کرده ام و هنوز او را نمی شناسم و بحرالمیت می گوید : من او را بیش از حد می شناسم . دلم می خواهد دیگر حرف نزند تا نفس راحتی بکشم . اما خبر خوب این است که بحرالمیت می تواند حرف زدن را یاد بگیرد و وروره جادو گوش دادن را . ما تحت تاثیر شخصیتمان هستیم اما تحت کنترل آن نیستیم . راه حل : هر روز مدتی را با هم بگذرانید و حداقل درباره سه اتفاقی که آن روز افتاده و احساسی که درباره آن دارید حرف بزنید . این حداقل برای یک ازدواج سالم ضروری است . ظرف چند هفته یا چند ماه خواهید یافت که گفتگوی متمرکز بین شما و همسرتان جریان یافته است .

در پست بعدی راجع به یکی دیگر از لهجه های زبان دوم بحث خواهیم کرد .

/ 19 نظر / 46 بازدید
نمایش نظرات قبلی
طلوع آبی

سلام ،اطلاعات خوب و مفیدی بود در مورد شخصیت ،همیشه برقرار و موفق باشی .[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

ساحر

سلام اینا که نوشتی پایه و اساس علمی هم داره ؟ من یه سوال دارم لطفآ بیا وبم جواب بده مر30 [گل]

باران

سلام سه تاش موند! گفته بودی پنج زبان؟! نه؟ ببین... من هیچ کدوم نیستم!! یعنی قابلیت تبدیل به هر دوشونو دارم

الهه مهردل

مهدخت جونم دست به قلمت حرف نداره.مرسي از كامنتت عزيزم.

ابر باران

[گل][گل][گل][گل][گل] ای آشنای غربت جمعه ! ظـهور کن یک مرتبه ز کوچـه ما هم عبور کن حک شد به روی بال قنوت نمازمان این خواهش قدیمی: آقا ظهور کن چشم انتظار قایق صیـــــاد مانده‌ام محض خــــدا بیا و مـرا صید تور کن من را که دور مانده‌ام از خاک کـربلا آقا بیا و همســــــــــــفر بال نور کن یک شب بیـــــــا میان حسینیه عزا یادی ز روضـــــــه‌های کنار تنور کن

علی

سلام از اینکه به من سر زدید ممنونم موفق باشید

Ashke Mahtab

سلام. در این مورد باید بگم یه دسته متعادل هم داریم.یعنی نه انقد ساکت و نه هم انقد پرحرف.فکر میکنم رعایت حد اعتدال بهترین راه کار باشه.موفق باشید.

سپیده(جهانگرد)

راستش من و همسرم خیلی کم همدیگرو میبینیم و وقت حرف زدن پیدا نمی کنیم[ناراحت]

یک دوست

سلام خیلی دوست دارم کمی پرروتر بودم اما....... [گل][گل][گل] آپم

زينب

جالب بود. ولی شاید حالت میانه ای هم وجود داشته باشه. [گل]