هدیه و پول

اما این نگرش این نکته را نادیده می گیرد که شما با پس انداز کردن و سرمایه گذاری پولتان در واقع احترام به خود و امنیت عاطفی می خرید .  شما با شیوه مراقبت از پولتان  از نیازهای عاطفی خودتان مراقبت می کنید نه نیازهای عاطفی همسرتان .

اگر زبان اصلی عشق همسرتان دریافت هدایاست خرید هدیه برای او بهترین سرمایه گذاری است که می توانید در زندگیتان بکنید . شما روی رابطه تان سرمایه گذاری می کنید و مخزن عشق محبوبتان را پر می کنید و او با مخزن عشق پر می تواند متقابلا محبت مورد نیاز شما را به همان زبانی که می فهمید به شما برگرداند . وقتی نیازهای عاطفی هر دو نفر برآورده شود زندگی زناشویی شما ابعاد جدیدی خواهد یافت .

نگران موجودی پس اندازتان نباشید . سرمایه گذاری روی عشق همسرتان مثل سرمایه گذاری روی بهترین سهام بازار است .

/ 2 نظر / 7 بازدید
Ashke Mahtab

سلام. کلا هدیه چیز خوبیه[نیشخند][لبخند] من که خیلی دوست دارم به یکی هدیه بدم یا برعکس[لبخند][گل] اینم یه هدیه که برا شما میفرستم[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] شاد باشید.[لبخند]

زينب

"شما روی رابطه تان سرمایه گذاری می کنید و مخزن عشق محبوبتان را پر می کنید و او با مخزن عشق پر می تواند متقابلا محبت مورد نیاز شما را به همان زبانی که می فهمید به شما برگرداند ". این یه جمله از متن بود. من رو به فکر فرو برد. هنوز خودم نظری ندارم. دوست دارم بدونم تو چی فکر میکنی؟! یعنی با پرکردن مخزن عشق همسر اون همیشه جبران میکنه؟!