بدن برای لمس کردن است

عصر ما را عصر آزادی جنسی دانسته اند . در برخی جوامع بعضی زن و شوهر ها آزادانه با مردان و زنان دیگر ارتباط جنسی برقرار می کنند . اما حتی کسانی که به دلایل اخلاقی با این وضعیت مخالفت نمی ورزند به لحاظ عاطفی آن را زیانبار می دانند . نیاز ما به عشق و صمیمیت خصیصه ای دارد که به ما اجازه نمی دهد به همسرمان چنین آزادی ای بدهیم . زمانی که ما از رابطه جنسی همسرمان با فردی دیگر با خبر می شویم درد عاطفی عمیقی وجودمان را فرا می گیرد و صمیمیت غیر ممکن می شود .

اما این ضربه در مورد کسی که زبان اصلی عشق او تماس فیزیکی است دو برابر دردناک است . آنچه او عمیقا در آرزوی آن است - یعنی عشق و محبت از راه تماس فیزیکی - اکنون به شخص دیگری اعطا می شود . حالا مخزن عشق او نه تنها خالی است بلکه به کلی منفجر شده است .

پی نوشت : باعث شرمساری است که در جامعه ما عده ای می خواهند این قضیه را جا بیندازند . 

/ 8 نظر / 7 بازدید
عادل

متأسفانه گروهي يا تفكري، تمايل دارند عقايد مردانه‌اي بر جامعه حاكم كنند و در اين افراط، عده‌اي ديگر به تفريط روي آورده‌اند. چند روز پيش در تلويزيون برنامه‌اي در مورد مهريه پخش شد و شديداً حرفهاي مردان 100 سال پيش را تكرار كرد. در مجلس طرح چند همسري و ... متآسفانه تمام اينها به عدم تعادل در جامعه منجر شده و همه متضرر مي‌شوند. آيا طراحان طرح!!! چند همسري به آثار روحي رواني آن توجه كرده اند؟

خاطرات ويژه

خب خدائیش هم خیلی بده دونستن و شاید حتی فکر کردن در رابطه با این موضوع ... بالاخره هر ملتی عقاید خاص خودشونو دارن و من فکر نمیکنم هیچوقت در ایران شرایطی مثل کشور های ظاهرا متمدن پیش بیاد که اونجوری رفتار میکنند ...

مجيد

سلام بلی باعث تاسف است که ما هیچ گاه راه میانه رو نمیریم یا از این طرف از پشت بام می افتیم یا از طرف مقابل

زینب

دقیقا درسته. حتی اگر بخواهیم خیلی باز فکر کنیم باز هم نمیشه عشق رو زیر پا گذاشت و به بهانه آزادی با " تعدادی" از جنس مخالف ارتباط داشت.

یاسر

سلام بر مهدخت خاطرات زندگی شما تامل برانگیزه حرفتون درست و بجا سبز باشی

dj Sam Jackman

من هم موافقم[چشمک]

سحر

همسره من همچین کاریرو با من کرد