چقدر عاقل و با اخلاقید ؟

اشخاص عاقل و با اخلاق هرگز کلامی بر زبان نمی آورند که احساسات دیگران را جریحه دار سازند

 (اسمایلز)

 با هزاران امید و آرزو در یکی از مسکنهای 99 ساله در اطراف شهر نام نویسی کرده بود . خسته شده بود از اینکه وبال گردن دیگران باشد . از بد روزگار شوهرش هر چه در زندگی بدست آورده بود ، باخته بود .

گرچه پیشانیش چینهای عمیقی داشت ، او هنوز بچه بود . دلش خیلی چیز ها می خواست . دلش لباسهای نو می خواست . فلان ماشین و فلان جواهرآلات را می خواست . بچه می خواست . اصلا هر چه می دید را می خواست .

اما وقتی با هزاران امید و آرزو در یکی از مسکنهای 99 ساله در اطراف شهر نام نویسی کرده بود و با شوقی وصف نا شدنی از زیبایی محله وخانه هنوز نداشته اش می گفت عقل کلی توی ذوقش زد " مثل دهات است . به درد نمی خورد "

می دانم که دلش سوخته بود . می دانم که دلش شکسته بود . به نظر تو آه کشید ؟؟؟

/ 2 نظر / 2 بازدید
آگهیهای داتیسا

سلام ثانیه هاتون به خیر و شادی آگهیهای اینترنتی املاک داتیسا راهی کم هزینه و سریع برای شما که بدنبال اگهیهای املاک، روزنامه ها رو ورق میزنید یا به آژانسها سر میزنید. بخصوص اگه دنبال ملکی در شمال میگردین ، حتما به داتیسا سر بزنید www.datissa.com به دوستانتون هم این خبر رو بدید، شاید اونها هم با شما همسفر شدند. یادتون نره که داتیسا رو بعنوان یه شانس مسلم برای پیدا کردن مشتریان بهتر واسه ملکتون بدونید www.datissa.com

زینب

دلم گرفت. به نظرم همین سرپناه خیلی هم خوبه. بهش بگو نگران آینده نباشه. خدا بزرگه.