خاطرات زندگی من

این وبلاگ به درج خاطرات برداشتها و عقاید شخصی من از زندگی اختصاص دارد .

پاسخ به یک سوال

دوستی فرموده بودند :

من هم قراره یک سفر به مالزی و سنگاپور برم دارم اطلاعات درموردش جمع آوری می کنم خوشحالم که این وبلاگ رو پیدا کردم
حتما بنویس من هر شب بهت سر میزنم و خاطراتت رو میخونم و مطمئنم که بهم کمک میکنه لطفا قیمت های مسیر ها و قیمت غذا و ...و مکانهای دیدنی رو برامون بنویس

خوشحالم از اینکه خاطرات من و همسرم مورد توجهتون قرار گرفته و از اینکه نمی تونم سریع ادامه رو براتون بنویسم معذرت می خوام . می دونید که آماده کردن عکسها و مطالب دیگه وقت گیره .

در مورد غذا باید بگم که خدا بیامرزد مکدونالدز و KFC رو که فکر می کنم تنها غذای مورد علاقه ایرانی هاست . گرچه رستورانهای ایرانی هم پیدا میشه ولی قیمت اینها معادل 10 رینگت بود که قیمت مناسبی ست . البته من چند تا کنسرو ماهی هم برده بودم . به شما هم توصیه می کنم بردارید . ممکنه در KL که همه چیز در دسترس هست به دردتون نخوره اما چنان که بعدا خواهم گفت در جزایر که بعضی از هتلهای ساحلی از سوپرها و رستورانها دورند به درد می خورند .

در مورد تاکسی باید بگم که از راننده بخواهید که برای مسیرهای نزدیک از تاکسی متر استفاده کنه و برای مسیرهای دور هم حتما قیمت رو باهاش طی کنید و چونه هم بزنید . ضرری که نداره ! راننده های مالزیایی با انصاف ترند و هندی ها تا جایی که بتونند گرون می گیرند !!!

از این به بعد سعی می کنم جزئیات بیشتری رو بنویسم . لطفا اگه سوالی دارید بپرسید اگه بدونم جواب می دم لبخند

 

  
نویسنده : مهدخت ; ساعت ۱:۳٥ ‎ب.ظ روز جمعه ۱٧ آبان ۱۳۸٧