خاطرات زندگی من

این وبلاگ به درج خاطرات برداشتها و عقاید شخصی من از زندگی اختصاص دارد .

مالزی نامه

چند وقت پیش شخصی برام کامنتی گذاشته بود با این مضمون :

سلام دوست عزیز امیدوارم حالت خوب باشه من سال سوم مهندسی طراحی داخلی ساختمان هستم دانشگاه کی بی یو مالزی تو دامنسرا دوست عزیر امیدوارم جسارت نشه ولی من چهار سال نو مالزی زندگی کردم یه سال واسه زبان وسه سالم هست که دانشجوم مالزی مثل کف دستم بلدم از کوالالامژور کرفته تا اصراف ژوردیکسون جزیره های اطراف ولی مالزی جزو یکی از مزخرف ترین کشورهای دنیاست با هوای استوایی فوق شرجی مثل حمام سونا میمونه در ضمن دروغگویی هم خوب نیست درضمن دل مردمو آب کردن هم خوب نیست مالزی لز اول شهر کوالالمژور تا آخرش 3224 تا (حذف شده توسط من) خونه داره در ضمن کارت با گوگل ارث خیلی خوبه عکسا رو خوب انتخاب کردی دوستان عزیری که این مطلب رو میخونن اینو بدونن مالزی بر خلاف ظاهر سر سبزی که داره اصلا به درد تفریح نمیخوره واصلا تفریگاه های خوبی هم نداره بیشتر مردم از چینی وهندی ها تشکیل شده که آدم از دیدنشون حالش به هم میخوره واینم بگم که مشروب به طور فراوان وآزاد د ردسترس هست تمام هتلهای مالزی دارای دیسکو و (حذف شده توسط من) خونه هستند واصلا اینطور که میگن اسلامی نیست و قانون هم اصلا وجود نداره اینها هم همش یه مشت مزخرفاته هزینه یه ماه زندگی میشه یک میلیون تومان اگه بخوای

و خوشبختانه این محدودیت کاراکتر نذاشته که ادامه بدن!! این آقا ضمن تحمیل نظر خودش به دیگران که این روز ها همه گیر شده ، بنده رو دروغگو و آب کننده دل مردم !  خطاب کرده و هر کلمه ای دلش خواسته بکار برده، بعد میگه امیدوارم جسارت نشه ! پس جسارت یعنی چی ؟ ایشون ۴ سال از امکانات یک کشور دیگه استفاده  و کنار همین چینی ها و هندی ها زندگی کرده در صورتیکه هیچ کس مجبورش نکرده بود و حالا میاد میگه فلان و بهمان . من نمی دونم که ایشون چند تا از کشورهای دنیا رو گشته که اینجوری نظر میده ولی اینکه یک کشور اسلامی نیست یا دیسکو و مشروب فروشی داره یا جاهای دیگه که ظاهرا ایشون بهتر آدرساشو دارند به منِ توریست یا توِ مصرف کننده چه ربطی داره ! من تعصبی روی این کشور ندارم که بخوام ازش دفاع کنم ولی وقتی یکی میاد میگه که تو دروغگویی و عکسها رو از گوگل ارث برداشتی تا دل مردمو آب کنی نمی دونم باید بخندم یا گریه کنم ! خب برادر من اگه قصدم این بود حد اقل عکس هایی از اروپا یا امریکا می داشتم .

به هر حال هنوز هم بیشترین سرچهایی که دیگران رو به وبلاگ من می رسونه همین مالزی نامه هاست و علاوه بر اینکه عده ای از خوندنش لذت بردند عده ای هم برای برنامه ریزی سفرشون ازش استفاده کردند و من از این بابت خوشحالم .

پ.ن : قسمت دیگه ای از مالزی نامه ها رو آماده کرده بودم که به لطف قطع و وصل شدن اینترنت پرید . مگه چندم آذره ؟ اما بزودی منتشر خواهد شد .

  
نویسنده : مهدخت ; ساعت ٧:٢٢ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٠ آذر ۱۳۸۸