خاطرات زندگی من

این وبلاگ به درج خاطرات برداشتها و عقاید شخصی من از زندگی اختصاص دارد .

هدیه و پول

اگر می خواهید یک هدیه دهنده حرفه ای شوید باید نگرش خودتان نسبت به پول را عوض کنید . برخی از ما بیشتر به خرج کردن تمایل داریم و در هنگام پول خرج کردن احساس خوبی نسبت به خودمان پیدا می کنیم . این افراد مشکلی در خرید برای همسرشان نخواهند داشت . برخی دیگر بیشتر به پس انداز پولشان گرایش دارند و وقتی آن را به طرز عاقلانه ای سرمایه گذاری می کنند احساس خوبی نسبت به خود پیدا می کنند . اگر شما صرفه جو و پس انداز کننده هستید در مقابل ایده پول خرج کردن جهت ابراز عشق مقاومت خواهید کرد .

 شما برای خودتان هم چیزی نمی خرید چرا باید برای همسرتان چیزی بخرید ؟


اما این نگرش این نکته را نادیده می گیرد که شما با پس انداز کردن و سرمایه گذاری پولتان در واقع احترام به خود و امنیت عاطفی می خرید .  شما با شیوه مراقبت از پولتان  از نیازهای عاطفی خودتان مراقبت می کنید نه نیازهای عاطفی همسرتان .

اگر زبان اصلی عشق همسرتان دریافت هدایاست خرید هدیه برای او بهترین سرمایه گذاری است که می توانید در زندگیتان بکنید . شما روی رابطه تان سرمایه گذاری می کنید و مخزن عشق محبوبتان را پر می کنید و او با مخزن عشق پر می تواند متقابلا محبت مورد نیاز شما را به همان زبانی که می فهمید به شما برگرداند . وقتی نیازهای عاطفی هر دو نفر برآورده شود زندگی زناشویی شما ابعاد جدیدی خواهد یافت .

نگران موجودی پس اندازتان نباشید . سرمایه گذاری روی عشق همسرتان مثل سرمایه گذاری روی بهترین سهام بازار است .

  
نویسنده : مهدخت ; ساعت ۱:٢٦ ‎ب.ظ روز جمعه ۱٥ آذر ۱۳۸٧
تگ ها : 5 زبان عشق